Hizmetlerimiz

Amazon'da Ticaret Yöntemleri

Amazon Teknik Destek | Suspend Yardımı

Amazon Dropshipping

Dropshipping Uygulamalı ve Videolu Eğitimi – Danışmanlık Hizmeti – Teknik Destek – Yazılım

Türkçede stoksuz satış olarak da ifade edilen Drop shipping; stok tutmak yerine, gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirerek, ürünleri tedarikçinin deposundan müşteriye ulaşması üzerine kurulu bir iş modelidir. Düşük sermaye ve işletme giderleri gibi avantajları olduğu için özellikle e-ticarete yeni başlayan girişimciler tarafından tercih edilir.

Kullanım şekli olarak, stok tutmayan yeni e-ticaret işletmeleri tedarikçileri aracılığı ile bu ürünleri e-ticaret sitelerinde sergiler ve son kullanıcıların satın almalarına olanak sağlarlar. Böylece depo’da stok tutulmayan ürünlerde satışa sunulmuş ve teslimatı depo üzerinden sağlanıyor olabilir.

Neredeyse sermaye gerektirmeyen bir iş modelidir. İhtiyacınız olan sadece siparişlerinizin gönderimini yapacak bir kredi kartıdır. Ürün sattıkça gelen ödeme ile kartınızı yatırarak aradan komisyonunuzu alabilirsiniz.

Learn More
Amazon Teknik Destek | Suspend Yardimi

Amazon FBA

Amazon’da satış yapmanın onlar yöntemi vardır bunlardan en popülerlerinden birisi ise Fulfilment by Amazon ‘dur.
Kendi ürünlerinizi Amazonun deposuna göndererek. Tüm kargolama ve İade süreçlerini Amazonun yönettiği sistemdir. Dropshipping’e kıyaslayarak başlangıçta mesai harcar sonrasında sadece satışlarınızı izlersiniz. Bu sistemin yönetilmesi kolay lakin başlangıç süreci biraz sancılı geçer. Ürün doğru seçilmeli , Promosyonlar , Kampanyalar , Giveawayler doğru yapılmalıdır. Ufak hatalar ürünlerinizin satılmamasına sebep olabilir. Bu kısımda tecrübeli kişilerden yardım almanız baya avantajlı olacaktır.

Bu süreçte sizlerin yanındayız !

Learn More
Amazon Teknik Destek | Suspend Yardimi

Amazon FBM

Fulfilment By Merchant yani kısacası FBM ürünlerin kargola’ma ve iade süreçlerini sizin yönettiğiniz sistemdir. Ürünlerinizi Türkiye veya herhangi bir yerdeki deponuz üzerinden kargolar ,iadeleri alır tüm süreci siz takip edersiniz. Genellikle Türkiye’deki işletmeler Ürünlerin kargolanması sürecini Türkiye üzerinden takip etmektedirler. FBM sisteminin avantajı Yurt Dışında bir depo ücreti ödememeleridir. Dezavantajı ise Türkiye’den giden ürünlerin Kargo sürelerinin uzun olması veya masrafları olması satıcı ve müşterilerin tercih etmemesine sebep verebilmektedir.

Learn More

Amazon Dropshipping Paket Farkları Nelerdir ?

Soru-Sorunlarınız ile alakalı bizler ile iletişime geçmekten çekinmeyin.

Profesyonel Ekibimizle Amazon ve Her Türlü E-Ticaret platformu üzerinden hizmet vermek için buradayız.

İletişim

İletişim

0553 481 99 01

Hacı saki Mahallesi

Hacı saki Mahallesi

A Plus İş Merkezi Kat:2 No: 13

Pazartesi-Cuma

08:00 – 18:00

E-Mail

E-Mail

info@amazonteknik.com