Amazon Teknik Destek

Amazon Teknik Olarak, Sizlere, E-Ticareti İster Kendi Websiteniz Üzerinden
İster Online Alışveriş Siteleri Üzerinden Yapmanızı İlk Adımından Son Adımına Kadar Sağlıyoruz.


Önceliğimiz Memnuniyet

Amazon’da veya kendi e-ticaret sitesinde satış yapması için destek, eğitim ve danışmanlık hizmeti
verdiğimiz sizlerin -bizi tercih etmiş herkesin-, ihtiyaç duyduğu tüm tecrübe ve bilgi gerektiren konularda 7/24 yanındayız.
Yalnız değilsiniz !

99

Pozitif Yorum

1250

Birebir Canlı Eğitim

35

Kurumsal müşteri

100000

Müşteri kazançları

Hakkımızda

Haziran 2018 yılında “E-Ticarette teknik destek vermek amacıyla en yeni danışmanlık hizmeti vermeye REIGN şirketi bünyesinde amazon teknik olarak yola çıktık. Rakiplerine göre E-Ticarette hızla büyüyen ve gelişen Danışmanlık şirketi haline gelmeştir Amazon Teknik.

Ağustos 2018 yılında ise hizmet kalitesini arttırmak ve E-Ticaret anlamında Türkiye’nin hızla yükselen değerleri arasında yer almayı başarmak adına “UVICTO”nun temelleri atılmış ve hizmete başlamıştır. Uvicto ayrıca hızla büyüyen talebi karşılamak ve hizmet alanını büyütmek adına Amerika’da E-Ticaret Şirketi olan Uvicto LLC’yi kurarak hizmet alanını uluslararası çoğrafya’ya açmıştır.

Amazon Teknik & Uvicto, 12 kişilik ekibi ile 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve sürekli Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten uvicto.online , 2018 yılında Türkiye’de ilk kez teknik destek çalışmaları başlatmış ve bu süreçte 1250 üzerinde bireysel , 30 üzerinde kurumsal talep toplayarak en büyük teknik destek platformu haline gelmiştir.

Amazon Teknik & Uvicto  Vizyonu

Firmamızın ulusal / uluslararası danışmanlık ve eğitim sektöründe etkinliğini ve verimliliğini arttırmak amacıyla kendi uzmanlık alanımızda kendi yöntemlerini sürekli geliştiren, sektörün öncülüğünü yapan, Türkiye´nin güvenilir ve saygın kuruluşu olmak.

Amazon Teknik & Uvicto  Misyonu

Uvicto, Türkiye’deki Kursiyerlere – Danışanlara profesyonel olarak 1e1 uygulamalı eğitim – Danışmanlık ve Profesyonel Yazılım alma olanağı sunar.