YEREL PAZARDA DROPSHİPPİNG YAPMAK

Yerel pazarda dropshipping yapmak risk oranlarına göre daha avantajlı ama kar oranlarına bakılırsa kar marjı daha düşük olabiliyor. Yerel pazarda Dropshipping; Gittigidiyor.com, N11.com, Hepsiburada.com da yapılabiliyor. Tüm işlemler Türkiye üzerinden yapılıyor, alışverişi yapan kişiler, ürün sağlayıcıları, ödeme yöntemleri, kargolar dahil herşey Türkiye sınırlarında olduğu için hem daha kolay oluyor , hem de riski en aza indirgemiş oluyoruz.

PEKİ NEDEN GİTTİGİDİYOR ?

GittiGidiyor.com 2001 yılında Türkiye’de kuruldu ve bireysel satıcılara ve kurumsal firmaların mağaza açmasına izin vermekte. Gittigidiyor.com’a 50 kategoride 15 milyon ürün çeşidi olmakla beraber aylık ortalama 83 milyon kişi ziyaret etmekte ve saniyede 1 ürün satılmakta. Bu kadar büyük bir trafiğin içinde olmak bizlere kesinlikle para kazandıracaktır. O yüzden GittiGidiyor.com’u tercih ediyoruz.

EĞİTİMİ ALDIK ,  NELER ÖĞRENECEĞİZ ?

Ürünleri Bulma ve Yükleme
Tedarikçiler
Manuel, Excel ve Yazılım ile Ürün Yükleme
Ürün kargolama ve iptal/iade işlemleri
İlan Süresi, Stok Takibi
Detaylı Yazılım Kullanımı
Günün Fırsatlarında Çıkma
Rekabet Etme Teknikleri
Müşteri Hizmetleriyle Görüşme Sağlama

MEGA PLUS MAĞAZA NEDİR ?

Mega Plus Mağaza’nın aylık ücreti 1499 TL, yıllık toplam ücreti ise 17.988 TL’dir ve en büyük özelliği 100.000 ürün yükleme kapasitesidir. Paket kapsamında bu mağazayı size 1 yıllığına ücretsiz vereceğiz.

100.000 ÜRÜNÜ NASIL BULACAĞIM ?

Bunun için hemen hemen her sektörde ürün tedarikçileri var. Bunlardan bazılarını sizinle paylaşıyoruz. Daha fazlasını bulmanız için de yolları gösteriyoruz.

EĞİTİM ÜCRETİ DIŞINDA PARA VERECEK MİYİM ?

Eğitim ücreti dışında sadece tedarikçi firmalar ile gittigidiyor arasındaki bağlantıyı kurmak için yazılıma ihtiyacımız olacak. Bu yazılımların aylık ücretleri ortalama 50-75 TL arasında değişmektedir. Yazılımı size kullanmayı eğitim içinde gösteriyoruz.
Şahıs Firmasını Kurmak İstesem Nasıl Olacak ? Eğer bi şirketiniz varsa 10 adım önde olursunuz şirket kurarak gitti gidiyorda ürün satarsanız diğer şirketi olmayan dropshippingci’lerden 10 adım önde olursunuz Şahıs firması kurarak başlamak isteyenler için bilgilerimizi sizlere aktarıyoruz.