Shipito Kullanmayın – Kullandırtmayın ! – Don’t Use Shipito

Ağustos 24, 2019 Amazon Teknik

Merhaba,

6 Ayı geçkin süredir bizim ve kursiyerlerimizin Avustralya kargolarını göndermek için kullandığımız  shipito gereksiz ve asılsız gerekçeler göstererek hesabımızı incelemeye alarak Binlerce dolar değerindeki ürünlerimize el koymuş ve ürünleri serbest bırakmamaktadır. Hesabımızıda kapatarak her gün bizde yeni bir doğrulama isteyerek zamanımızı çalmaktadır.  İstediği belge ve bilgileri parça parça isteyerek , her açılan case’e 3-4 gün içinde cevap vermektedir.

 

 

İstediği bilgi ve belgeler;

 • 8292 ile biten kredi kartını sisteme tanımlayın.
 • Daha önce kullandığınız diğer kartlarıda ekleyin.

Hangi kartları kullandığımı benimle paylaşır mısınız ? 20 tane kredi kartım var cevabının üzerine 5 gün bunu tartıştık. E-Ticaret yapıyorum tüm kartlarımda günlük 100 lerce işlem oluyor bulmam imkansız derken  kartların son 4 hanesini paylaşma kararı aldılar ve süreç devam etti.

 • Kullandığınız PayPal hesabınızıda doğrulayın.
 • Kimlik belgenizi gönderin
 • Kimliği taratma olarak değil fotoğraf olarak istiyoruz.
 • Kredi Kartı ekstresini  gönderin.
 • Kart sahiplerinin bazıları farklıydı bunlarında kimlikleri istendi.
 • Alınan ürünlerin ne olduğu soruldu

1 ayı geçkin süredir. Ürünlerimize el konuldu, çalındı !  Pakette ne olduğunu unuttuk neredeyse bizde içerik isteniliyor.  Ürünlerin ne olduğu bir şekilde bulundu ve bildirildi şimdi ise

 • Ürünlerin faturaları isteniliyor.

Anne Kızlı Soyadımızıda isteyecek misiniz ?

Eğer bu belge ve bilgilere ihtiyacınız var ise neden topluca liste halinde vermediniz ? Her işlem için 2-3 gün uğraşarak 1 aydan fazla süredir ürünlerimizi çalıyorsunuz ?  Referansımızla gelen 100’lerce  shipito kullanıcısına rağmen affiliate sahibi hesaba saldırmak salakça değil mi ?

Hakkımızı hukuki yollardan belki imzalanan sözleşmeden ötürü arayamayacağız ama Dijital ortamda Shipito’ya  karşı kampanya başlatacağız. Shipito Kullanarak mağdur olmayın ! Ürünlerin İade süreleri geçti , müşterilere ücretleri iade edildi. Ürünlerin hepsi Shipitoya kaldı !! Return Label  yapıştırma hizmeti vermiyor çünki 🙂  Güzel taktik pahalı ürün olduğunu anladığınızda güvenlik nedeniyle hesabı kitle ve üzerine kon 🙂

Binlerce dolarımızı çaldınız ama binlerce dolar harcayarak size Türkiye ve Amerika pazarında Sosyal Medya Reklamları , Adwords reklamları ile saldıracağız. Mağduriyetimizi herkes duyacak ve kimse Shipito kullanmayacak.

KULLANMAYIN ! KULLANDIRTMAYIN !

 

 

7. Ayın 13 ünde başlayan inceleme 8. Ayın 24ünde hala bitmedi. Hala belge talepleri devam ediyor..

 

AMERİKA’DA KENDİ DEPOMUZU VE KARGO ŞİRKETİMİZİ KURMA KARARI ALDIK.

ÇALIŞMALARA BAŞLADIK , SHİPİTO GİBİ DOLANDIRICILARA PRİM VERMEYECEĞİZ. 

EKİM ORTASINDA AMERİKA’DA HİZMETE BAŞLAYACAĞIZ.

 

 

Shipito, which we used to send Australian cargos to us and our trainees for more than 6 months, has examined our account by showing us unnecessary and unfounded reasons and has confiscated our products worth thousands of dollars and does not release them. Closing our account, asking us to validate every day to steal our time. Requests the documents and information piece by piece, responds to each opened case within 3-4 days.

Information and documents requested;

 • Identify the credit card ending in 8292 into the system.
 • Add any other cards you used before.

Could you please tell me which cards do you use? I’m doing E-Commerce and all my cards have hundreds of transactions daily, I can’t find them after that they decided to share the last 4 digits of the cards and the process continued.

 • Verify your PayPal account you are using.
 • Submit your proof of identityWe want the ID as a photo, not a scan.
 • Submit the Credit Card statement.
 • Some of the card holders were different and asked for their IDs.
 • Asked what products were received

Our products have been confiscated and stolen for over a month! We almost forgot what was in the package. Requesting content from us. Products found and reported. And now :
Invoices of the products are requested.

If you need these documents and information, why not collectively list them? You are stealing our products for more than 1 month by dealing 2-3 days for each transaction. Isn’t it silliness to attack the affiliate owner account despite hundreds of shipito users coming with our reference? We will not be able to legally seek our rights due to the contract signed, but we will start a campaign against Shipito in the digital environment. Don’t be victimized by using Shipito! Return times of products have passed, fees have been returned to customers. All of the products remained in Shipito !! Because they don’t provide Return Label service
You stole thousands of dollars. Spending thousands of dollars, we will attack you with Social Media Ads and Adwords ads on Turkey and Usa

 

 

, , , , , , , , , , , , ,