Neden Suspend Oluruz  ? 

Aslında birden çok fazla suspend olma sebebi vardır. Lakin biz başlangıç suspendinden bahsedeceğiz bu yazımızda. İlk hesap açılışı yaparken tüm evraklarımız doğru olmasına rağmen neden suspend olduk diye geliyor tüm danışanlarımız.

1-Evraklarınız size göre doğru Amazona göre değil.

2-Evraklarınızın tamamı uygun olmalı Kredi Kartı Ekstreniz ve Faturanız İngilizce olmalı , PDF olmalı , Çözünürlüğü yüksek okunur olmalı.

3- Kimlik , Ehliyet , Pasaport gibi vatandaşlığınızı belli edecek belgeleriniz 300 Dpi ve üzeri okunaklı şekilde  taratılmış olmalı.  Bakın DPİ Taratma kalitesi veriyorum hala telefon scanner uygulaması kullanan veya fotoğraf çekenler var.  A4 Sayfasınız bir kenarında önü diğer sayfasında arkası olmayacak Alt-alta kenarlarını kesmeden veya çokta boş bırakmadan taratılmış olmalı.

Blogumuzdan suspend hakkında daha detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Amazon Suspend Çözümlerimiz

Suspend desteğimiz tüm paketler kapsamında bire bir danışmanlık şeklinde verilmektedir. Sorunuzu algılıyor, çözüm üretiyor ve gerekli itirazları birlikte yapıyoruz.

Önceliğimiz Memnuniyet

Amazon’da veya kendi e-ticaret sitesinde satış yapması için destek, eğitim ve danışmanlık hizmeti, suspend çözüm hizmeti verdiğimiz sizlerin -bizi tercih etmiş herkesin-, ihtiyaç duyduğu tüm tecrübe ve bilgi gerektiren konularda 7/24 yanındayız.
Yalnız değilsiniz !

99

Pozitif Yorum

1250

Birebir Canlı Eğitim

35

Kurumsal müşteri

100000

Müşteri kazançları